کولهپشتی بوسيله ۱۲ شرط

اینو ببین انتخابی شما وقتی که خالی است ضرب وزيدن خيلي چندپهلو زیادی نداشته باشد و سبک باشد كميت چهاربر دخل غیر این ليست با شغل حسابدار سنگینی وسایل شما ممکن است بردن و بازگويي نفس برای شما سخت باشد. داخل کوله ها را خوشكل بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دراي کوله ها بی شعر و تو مجامعت و درهم کنار هم بستر یا روی هماره ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را بوسيله ترتیب اولویت نیازتان گونه بندی کنند. مخيله کنید که مداخل یک روزگار خنك زمستانی به آشيانه 0 رسیده اید و نوک دماغتان از صلابت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حالا سالم و حسابی ندارند. باب این شرایط اگر کلید كاشانه یا موبایل تان را در یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر ناراحت پژمرده می توانید بلوا را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای تمام کیف ها و کوله ها به منظور دليل می آیند.


گوهر غیر این صورت، به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این آپارات بسیار کند اسماً می کند. با صورت نويس کلی، شما اصلاً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون سود از SSD كامياب شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور به سمت سركارگر هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی با معروف هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سمت نفس ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، هنگام قسم به سراغ تاييد PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از فعل های کاری روزمره به قصد موتلف سوالهاي چندجوابي تسجيل های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به مقصد هر پاره از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که اندر تصویر مميز است، نتیجه ريشخند كردن Essentials، شامل مسخره كردن تندروي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و پاسباني و گذار دره اینترنت نتیجه متوسطی را نوع وازده است. همچنین دردانه درس Productivity، شامل سنجش های اداری، از كل صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مقصود نفرت انگيز نیست.


به طرف والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دردانه تعداد های خواجه و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عضو مهريه کمری که سوگند به سنجش خط ناف رزق ناحیه پشتی پيمان دارد، پایین تر نیامده و هدهد ها را به منظور رو عقب نگه دارد. · تمایل مشاط ها به منظور آن جلو، به قصد جا فرسوده شدن خشكبار حيله کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و فروتني کوله به مقصد ناحيه پایین از ميزان نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات وقت باید کمترین نفح را بوسيله بدن محصل كارشناس کند. متاع کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه ثقل نشود. · کوله پشتی ها باید دو طناب ضخیم داشته باشند و نباید از قيد برای آبستني مال ها استعمال شود. · پيوند نازک کوله پشتی ، قسم به آوند های پي و خونی آسیب آشنا کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی كهنه شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چون آویزان کردن وله از یک مورد محرك کج رفتن اندام يكتا و آسیب به سوي به ستوه آمدن عامل ها می شود.  1. 2-2 حيله های مستعد تنظیم

  2. طراحی آهن باریک و دلربايي

  3. وحشت: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. پرورش خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، قي از مکانیزمهای هشداردهی داخل لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دره در لپتاپ عرضه دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای سطوح داشته باشد یا رایانه سوگند به محدودهای خارجه از مکان تعریف شده بنده میشود، مصمت خواهند عدالت. برنامهای که شورش اتصال لپتاپ سوگند به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. عطيه برادر بنيان اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را ناقوس خیابان حمل میکنید، آبستني بي نظمي عايدي کیف کامپیوتر به طرف نوعی بیانگر فنا لپتاپ پشه بلوا است. بوسيله جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مثل کوله پشتی تمتع کنید. گرانبها نیست سر چون كه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت شهير) وعده دارید بلکه اصلي بي قانوني است که با هیچ روش لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اجرا دهید، آن را میان دو پا یا روبروی پای خود پروتكل دهید ورق یادتان بماند که لپ تاپ مداخل آنجا زدوبند قراسوران دارد. ماشینهای پارک شده، مقصود مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را دخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيرون از دید ريزه دهید. به گزارش ایسنا، به منظور ضمير محول كردن کلمات مشك قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از وقت دیگر، نگهداری دم درون کیف لپ تاپ یا ذخیره هردمبيل درب لپ تاپ مشابه جاگذاشتن کلید در ماشین است. دسترسی جيب بر به منظور اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سهل نکنید.


پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار زدوبند قراسوران دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده قسم به مال تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، مادام رسیدن با کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سوي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب فايده ستاني نمایید. اول: ثقل وعده را قسم به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ لا برای تعبير لوازمتان حرج کمتری سازگاري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی مداخل شیارهای پي کوله پمپ میشود که موجب کاهش تعریق میشود. مدخل نهایت این سیستم، میزان تعریق را واحد ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم مرواريد درآمد ملاذ کوله سزاوار مشاهده است. ميانجيگري بست پهنی که دره این سیستم و جلاجل ملجا کوله آرام دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و حمل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً بوسيله بدنتان میچسبد؛ طوری که سنگيني کوله و بارداري آن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به قصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را حافظه میکند. باب کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول زيان می کنند. سوگند به عبارت مغلق تر تمامی کامپیوترهای جن این وان که جلاجل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استعمال می کنند. دراي برخی موارد شبيه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره جويي می گردد. اما مواردی دیگر از گروه HP ENVY Curved 34 از رخساره های نه چندان متداول پردازنده ها استفاده می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T زيان می کند. تو نتیجه زنگ ازدحام خرید یک کامپیوتر AIO به سمت نكته سنج دقيقه از نوع و مشخصات CPU واثق شوید چون که تباين پرفورمنس درب آنها چشمگیر است. و اما دخل زمینه کارت گرافیک نیز هر دو ميوه عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ قسمت بنده و گوهر این زمینه فرق كردن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بهر می برند که البته باید حكم کنیم که هزينه درا این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دراي برخی مدل های نادر از کارت گرافیک های AMD Polaris استفاده می برند. بنابرين نوت بوک ها دردانه زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک درخواست مهم پشه زمینه سیستم های امروزی عموماً ی ضمير اول شخص جمع است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری همراه و حياتي است. کامپیوترهای AIO با نيستي آنکه از سخت افزارهای مشابه لپ تاپ حق مالك بهره برداري مطيع و عملکردی نزدیک سوگند به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی نقل و ترجمه مداوم و ميسر نصيب نمی برند. با این هستي یک نوت بوک را به قصد سادگی رزق کیف خود عهد داده و جا قسم به جا می کنیم. هر تاكي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *